Pobierz

Długość śladu

12,24 km

Poziom trudności

Średni

zejść

1 271 m

Max elevation

2 090 m

Trailrank

39

Min elevation

1 075 m

Trail type

One Way

Moving time

3 godzin 44 minut

Czas

5 godzin 28 minut

Współrzędne

2186

Uploaded

31 lipca 2019

Recorded

lipca 2019
Be the first to clap
Share
-
-
2 090 m
1 075 m
12,24 km

Obejrzane 122 razy, pobrane 13 razy

w pobliżu Kikaj, Kukës (Albania)

"Ns vendosni te ndiqni kete shteg do ndiheni si explorers ..disa pjese nuk jua rekomandoj ti beni"
1.6 mil e para mos me ndiqni gjurmen qe kame shenuar po ndiqeni shenjat nga e djathta qe te dergojne te rruga makines.
Pasi te kaloni stanet e para ne te djathte rruga kalon siper staneve "nje nga ata me çati jeshile.
Aty merni ne te majte dhe mbase 200m bashkohet gjurma.
Pastaj shtegu asht mire ns vendosni ta ndiqni.
Saimir Kalbaj
#outdoortropoja
Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Rock .no way.

Hard .dont do it
Zdjęcie

No this way

1.6 mil dont fellow me .go on right side to the road of cars. Per 1.6 milje mos me ndjek ne gjurme te gps. Kaloni nga djathta te rruga makines ,te stanet e 2 majtas merrni .
Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Komentarze

    You can or this trail