Pobierz

Długość śladu

9,76 km

Poziom trudności

Średni

zejść

63 m

Max elevation

2 107 m

Trailrank

56

Min elevation

574 m

Trail type

One Way

Moving time

3 godzin 50 minut

Czas

5 godzin 3 minut

Współrzędne

1745

Uploaded

31 lipca 2019

Recorded

lipca 2019
Be the first to clap
Share
-
-
2 107 m
574 m
9,76 km

Obejrzane 551 razy, pobrane 27 razy

w pobliżu Hajdaraj, Kukës (Albania)

Fillon nga fshati Dragobi ,nepermjet pyllit .
Kalon nga Livadhet e Gjarprit te Dragobis ku mund te gjeni Bujtina dhe ushqime.por edhe uj .prej ku asht edhe burimi i fundit i ujit .
Kthimin mund te realizoni ne te njejten shteg.
Ky shteg asht me i lehti pasi jane edhe disa tjere por kerkon guida lokale dhe nivel te mire pergaditje pasi jane te veshtira.
Kjo maje pamje panaromike ,majtas lugina e Valbones ,maja Hekura ,m Kollates .m Jezerces.
Djathtas bjeshka e Docit.tj tj.
Afron pamje ne 360 grade .
Saimir Kalbaj
#outdoortropoja
Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Źródło

Burim uji

Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Schronienie

Shelter

Zdjęcie

null

Schronienie

Shelter

Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Veranda .

Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Turn back to take something. Kthim per te marr nje gje qe ra nga canta
Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Zdjęcie

Photo

Komentarze

    You can or this trail