-
-
1 581 m
1 142 m
0
25
51
101,26 km

Obejrzane 954 razy, pobrane 0 razy

w pobliżu Dīzaj-e Arīk, Āz̄ārbāyjān-e Gharbī (Iran)

امروز صبح ساعت 10 بعداز ترک خانه آقای فیاضی در شهر خوی و حذف بار اضافی به سمت ترمینال شهر خوی حرکت کردیم پس از تحویل بار به ترمینال به سمت شهر سلماس حرکت کردیم پس از چند کیلومتر به یک گردنه رسیدیم که طولانی و سنگین و نفس گیر بود. که حوالی ساعت 12/5 ظهر از گردنه بالا آمده و یک سرازیر شیرینی ما رو به شهر شطرنجی ایران راهنمایی نمود.
بعد از صرف نهار حرکت خودرا به سمت شهر تسوج ادامه دادیم که جاده بسیار زیبا و نسبتا صاف بود که در مسیر امروز ما دریاچه در حال عقب نشینی ارومیه را شاهد بودیم که منظره ناراحت کننده ای بود زیرا بانی اصلی آن خود آدمی میباشد با افکار مخرب و ویرانگری را در ذهن آدمی شفافتر می ساخت به راستی چه باید کرد؟ در حین رکاب زدن به کشاورزان دانه آفتاب گردان و تخم کدو خسته نباشید گویان، به مسیر خود ادامه میدادیم که بعد از دوری از آبادیها نا گران به سکوت و دنج جاده ای با آسمان آبی و سرسبزی و خط های ممتد کناری و خطهای همیشه آزاد برای سبقت با تابلوی های مسافت و حریم جاده تورا به خویشتن دعوت مینمود که همیشه بعد بی انتهای سکوت را برایمان هجی میکرد.
پس از چند ساعت رکاب زنی دم غروب به شهر تسوج رسیده و به سمت نانوایی سنگکی و سوپر مارکت برای حاضر کردن اقلام شام رفتیم و الان در یک پارک بسیار اروم و خلوت روبروی اداره گاز و در نماز خانه پارک اسکان گزیدیم.
zdjęcie

سلام

سلام
zdjęcie

تسوج

تسوج
kamping

تسوج

Komentarze

    You can or this trail